Рішення міської ради

Про затвердження Програми підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у м.Хмельницькому на 2018-2020 роки «Читай українською»

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев’ятнадцятої сесії

№25 від 27.12.2017 р.

 

Про затвердження Програми підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у м.Хмельницькому на 2018-2020 роки «Читай українською»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у м.Хмельницькому на 2018-2020 роки «Читай українською» (далі – Програма), додається.

2. Управлінню культури і туризму Хмельницької міської ради (А.Ромасюкову), управлінню освіти (Р.Миколаїву), управлінню торгівлі (Р.Сідлецькій) при складанні та поданні управлінню фінансів (С.Ямчуку) бюджетних запитів на 2018-2020 роки враховувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми.

3. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми на кожен рік передбачаються щорічно при формуванні міського бюджету, виходячи з можливостей його дохідної частини, і затверджуються рішенням міської ради про бюджет на відповідний бюджетний період.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник та управління культури і туризму Хмельницької міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 261 КБ
Формат: pdf