Проекти рішень міської ради

Про затвердження «Програми організаційно-практичних заходів щодо комплексної підтримки державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» на 2021-2025 роки»

 

Про затвердження «Програми організаційно-практичних заходів  щодо комплексної підтримки державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» на 2021-2025 роки»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, з метою зміцнення виховного впливу на засуджених та осіб, узятих під варту, їх ресоціалізації, а також режиму і правопорядку в слідчому ізоляторі, безпеки жителів Хмельницької міської територіальної громади, шляхом покращення умов тримання засуджених та осіб, узятих під варту, забезпечення їх основоположних прав та свобод у відповідності до міжнародних норм, сприяння трудовому, побутовому влаштуванню та соціальному захисту засуджених та осіб, узятих під варту, модернізації інженерно-технічних засобів охорони, систем нагляду за їх поведінкою, осіб, які тримаються в слідчому ізоляторі, попередження вчинення кримінальних правопорушень, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про Державну кримінально-виконавчу службу України», Законом України «Про попереднє ув’язнення», Кримінально-виконавчим Кодексом України, виконавчий комітет, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити «Програму організаційно-практичних заходів щодо комплексної підтримки державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» на 2021 – 2025 роки» (додається).

2. Фінансовому управлінню передбачити фінансування видатків на виконання заходів Програми у бюджеті Хмельницької міської територіальної громади.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на відділ з питань оборонної-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 291 КБ
Формат: pdf