Рішення міської ради

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та надання її в постійне користування

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев'ятої сесії

№65 від 20.10.2021 р.

 

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та надання її в постійне користування

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Громадській організації «Об’єднання осіб з інвалідністю України «Спарта» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, за межами населених пунктів (між с. Велика Калинівка та с. Черепівка) площею 50000 м2 кадастровий номер 6825085100:08:004:0003 зі зміною цільового призначення з категорії земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, 16.00-землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на землі рекреаційного призначення, 07.02-для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту та надати її в постійне користування для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту.

2. Юридичній особі зареєструвати право постійного користування земельною ділянкою в установленому законом порядку.

3. Передавати земельну ділянку на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення.

4. Направити рішення Хмельницькому управлінню Головного управління ДПС у Хмельницькій області для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету плати за землю.

5. Юридична особа, зазначена у даному рішенні, яка має намір здійснити будівництво об'єкта будівництва на території Хмельницької міської територіальної громади, зобов’язана взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури в порядку, передбаченому рішенням четвертої сесії Хмельницької міської ради №68 від 17.02.2021.

6. Землекористувачу забезпечити вільний доступ до земельної ділянки відповідним службам для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах закріплених територій.

7. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука та Управління земельних ресурсів.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова   О.СИМЧИШИН