Рішення міської ради

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в короткострокову оренду громадянці Репецькій Н.Ф.

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№34 від 15.12.2010 р.

 

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в короткострокову оренду громадянці Репецькій Н.Ф.

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним  кодексом України, Законом України “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати її в короткострокову оренду терміном на 3 роки загальною площею 1000м2 громадянці Репецькій Неонілі Федорівні (вул.Гоголя,58/6, ідент. номер) під будівлю творчої майстерні „Чумацький віз” по вул. Березневій, 1/2 (рішення Хмельницького міськрайонного суду від 26.11.2009р., рішення 37-ї сесії міської ради від 30.06.2010р. №29). Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

2. Передавати земельну ділянку на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення, згідно угоди з управлінням житлово-комунального господарства.

3. Направити рішення Державній податковій інспекції в м. Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету орендної плати за землю.

4. Громадянці Репецькій Неонілі Федорівні укласти договір оренди земельної ділянки у тримісячний термін.

5. Землекористувачу сплатити плату за землю у розмірі земельного податку, до державної реєстрації договору оренди землі (від дати прийняття даного рішення).

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С.Мельник