Рішення міської ради

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину та зміну цільового призначення, внесення змін до рішення сесії міської ради

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення cьомої сесії

№52 від 15.06.2011 р.

 

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину та зміну цільового призначення, внесення змін до рішення сесії міської ради

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядком зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002р. №502, Земельним кодексом України , міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину та змінити категорію земель  з “земель сільськогосподарського призначення” на “землі житлової та громадської забудови”  згідно з додатком.

2. Внести зміни до п.2 додатку рішення 5-ої сесії міської ради від 30.03.2011р. №43 замінивши в графі “Місце розташування земельної ділянки” слова та цифри “м.Хмельницький, вул. Підгірна, 5/1” на слова та цифри “м.Хмельницький, вул.Підгірна,5/1А” згідно зі зверненням Ляндебурського В.Г., довідки управління архітектури та містобудування від 04.10.2010р. №2263/03-01-16.

3. Громадянину, якому змінюється цільове призначення земельної ділянки, замовити державний акт на право власності на земельну ділянку у двомісячний термін.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

           

Міський голова С.Мельник

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від  15.06.2011 р. №52

С П И С О К

громадян, яким  затверджується проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину та змінюється категорія земель з “земель сільськогосподарського призначення” на “землі житлової та громадської забудови”

п\п

Прізвище, ім’я,

по-батькові.

Домашня адреса.

Місце розташування

земельної ділянки

Площа,

м2

Цільове використання земельної ділянки

Підстава

1.

ХАМСЬКИЙ Вячеслав Людвигович

 

м.Хмельницький,

вул.Городня,13/1

1500

для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)

ріш.29-ої сесії міської ради від 28.10.2009р. №12

 

 

Секретар міської ради В. Лесков

Завідуюча юридичним відділом  Л. Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи  С. Самишкін