Рішення міської ради

Про затвердження проекту землеустрою, надання земельної ділянки в постійне користування Свято-Успенській церкві мікрорайону „Ружична” та внесення зміни до рішення сесії міської ради

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення шостої сесії

№26 від 27.04.2011 р.

 

 

Про затвердження проекту землеустрою, надання земельної ділянки в постійне користування Свято-Успенській церкві мікрорайону „Ружична” та внесення зміни до рішення сесії міської ради

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Законом України “Про оренду землі” та Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміну в п.5 графу 4 додатку 2 рішення сесії міської ради від 27.05.2009 р. №24, замінивши слова: „під будівництво Свято-Успенської церкви мікрорайону „Ружична” на слова: „під будівництво та обслуговування Свято-Успенської церкви мікрорайону „Ружична”.

2. Затвердити проект землеустрою та надати земельну ділянки в постійне користування Свято-Успенській церкві мікрорайону „Ружична” згідно з додатком.

3. Передати земельну ділянку на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення, згідно угоди з управлінням житлово-комунального господарства.

4. Направити рішення Державній податковій інспекції в м. Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету  плати за землю.

5. Релігійній громаді  виготовити державний акт у  тримісячний термін.

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Секретар міської  ради В.Лесков

 

Додаток

до рішення  сесії міської ради

від 27.04.2011 р. №26

С П И С О К

релігійних громад, яким затверджуються проекти відведення земельної ділянки та надається земельна ділянка в постійне користування

п\п

Назва суб’єктів підприємницької діяльності, їх юридична адреса, ідентифікаційний код

Місце розташування земельної ділянки

Цільове використання, підстава та категорія земель

Площа,

м2

1.

Свято-Успенська церква мікрорайону „Ружична”

 вул.Кам‘янецька,172

вул.Кам‘янецька,172

під будівництво та обслуговування Свято-Успенської церкви мікрорайону „Ружична”(рішення міськвиконкому №124-Г від 21.05.92р.)

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови

2766

Секретар міської ради В.Лесков

Завідуюча юридичним відділом Л. Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи С. Самишкін