Рішення міської ради

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у зв’язку із зміною цільового призначення

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№57 від 20.09.2017 р.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у зв’язку із зміною цільового призначення

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції, керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про Державний земельний кадастр”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити приватному підприємству «Поділля-Будінвест» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Підгірній,67 площею 590 кв.м. кадастровий номер 6810100000:03:002:0305 у зв’язку із зміною цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства - землі сільськогосподарського призначення» на “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови”.

2. Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю «Глінвест» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Чорновола,41 площею 3347 кв.м. кадастровий номер 6810100000:05:002:0029 у зв’язку із зміною цільового призначення з «для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування – землі житлової та громадської забудови» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості - землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення».

3. Затвердити фізичній особі Романюку Вадиму Вікторовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Ювілейній,71/2 площею 1200 кв.м. кадастровий номер 6810100000:06:001:0186 зі зміною цільового призначення з «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі - землі житлової та громадської забудови» на “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови”.

4. Затвердити фізичній особі Осадчому Віктору Вікторовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Озерній,17 площею 3500 кв.м. кадастровий номер 6810100000:17:004:0024 зі зміною цільового призначення з «для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування» на “для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови”.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин