Рішення міської ради

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у зв’язку із зміною цільового призначення

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення вісімнадцятої сесії

№45 від 25.10.2017 р.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у зв’язку із зміною цільового призначення

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити приватному підприємству «Статус Скай» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Мирного,14/2-А площею 2500 кв.м. кадастровий номер 6810100000:17:004:0009 зі зміною цільового призначення з «для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови - землі житлової та громадської забудови» на «для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку - землі житлової та громадської забудови».

2. Затвердити приватному підприємству «Укрстандарт Плюс» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по прв.Купріна,10 площею 2869 кв.м. кадастровий номер 6810100000:26:006:0111 зі зміною цільового призначення з «для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови - землі житлової та громадської забудови» на «для іншої житлової забудови - землі житлової та громадської забудови».

3. Затвердити Богдану Сергію Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Степанкова,3/3 площею 4500 кв.м. кадастровий номер 6810100000:37:001:0019 зі зміною цільового призначення з «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості - землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови».

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин