Рішення міської ради

Про затвердження Порядку звільнення від сплати за відвідування басейну СКЦ «Плоскирів» дітей Хмельницької міської територіальної громади віком від 6 до 18 років із сімей загиблих військовослужбовців під час військової агресії Російської Федерації проти Ук

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової сімнадцятої сесії

№16 від 17.06.2022 р.

 

Про затвердження Порядку звільнення від сплати за відвідування басейну СКЦ «Плоскирів» дітей Хмельницької міської територіальної громади віком від 6 до 18 років із сімей загиблих військовослужбовців під час військової агресії Російської Федерації проти України

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  Порядок звільнення від сплати за відвідування басейну СКЦ «Плоскирів» дітей віком від 6 до 18 років із сімей загиблих військовослужбовців під час військової агресії Російської Федерації проти України.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Кривака та управління молоді та спорту.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 17.06.2022 року №16

ПОРЯДОК

звільнення від сплати за відвідування басейну СКЦ «Плоскирів» дітей віком від 6 до 18 років із сімей загиблих військовослужбовців під час військової агресії Російської Федерації проти України.

1. Порядок встановлює механізм звільнення від сплати за відвідування басейну СКЦ «Плоскирів» дітей віком від 6 до 18 років із сімей загиблих під час військової агресії Російської Федерації проти України.

2. Право на звільнення від сплати за відвідування басейну СКЦ «Плоскирів» мають діти віком від 6 до 18 років із сімей загиблих під час військової агресії Російської Федерації проти України.

3. Списки дітей, які можуть бути звільнені від сплати за відвідування басейну СКЦ «Плоскирів» надаватимуться керівництвом управління праці та соціального захисту населення.

4. Можливість безоплатного відвідування басейну СКЦ «Плоскирів» для даної категорії дітей надається не більше 2 годин на тиждень за графіком, затвердженим наказом по установі.

5. Для вирішення питання про звільнення від оплати за відвідування басейну СКЦ «Плоскирів» батьки (особи, які їх замінюють) дитини подають заяву на ім’я керівника закладу.

 

Секретар міської ради В.ДІДЕНКО

Начальник управління молоді та спорту С.РЕМЕЗ