Рішення міської ради

Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій внесення змін і доповнень до Правил благоустрою території міста Хмельницького, затверджених в новій редакції рішенням міської ради ві

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення восьмої сесії

№55 від 21.09.2016 р.

 

Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій внесення змін і доповнень до Правил благоустрою території міста Хмельницького, затверджених в новій редакції рішенням міської ради від 25.06.2014 №71, із внесеними змінами рішенням міської ради від 24.12.2014 №22

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про регулювання містобудівної діяльності”, Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011р. №244, Правилами благоустрою території міста Хмельницького, в редакції, затвердженій рішенням міської ради від 25.06.2014р. №71 із внесеними змінами та доповненнями, міська рада

ВИРІШИЛА:

1 Затвердити Порядок демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій  згідно з додатком 1.

2. Внести змін і доповнення до Правил благоустрою території міста Хмельницького, затверджених в новій редакції рішенням міської ради від 25.06.2014 №71, із внесеними змінами рішенням міської ради від 24.12.2014 №22 згідно з додатком 2.

3. В бюджеті міста щорічно передбачати кошти на виконання робіт з демонтажу тимчасових споруд та тимчасових конструкцій. Головним  розпорядником коштів визначити управління житлово-комунального господарства.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступників міського голови А.Бондаренка, В.Гончарука, управління торгівлі і управління екології та контролю за благоустроєм міста.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 198 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 120 КБ
Формат: pdf