Рішення міської ради

Про затвердження Положення про Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Структури та граничної чисельності, Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання у нових редакціях та втрату чинност

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення одинадцятої сесії

№24 від 25.01.2017 р.

Втратило чинність відповідно до:

рішення 2-ї сесії міської ради від 23.12.2020 №43

 

Про затвердження Положення про Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Структури та граничної чисельності, Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання у нових редакціях та втрату чинності рішення міської ради

 

Розглянувши пропозицію  виконавчого комітету Хмельницької міської ради та депутата Хмельницької міської ради І.Ковальчук, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року №1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» зі змінами, постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016р. №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», наказом Міністерства соціальної політики України від 12.07.2016р. №753 «Про затвердження Типового штатного нормативу чисельності працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03.08.2016р. за №1078/29208, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у новій редакції, яку доручити підписати директору Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) І.Ковальчук згідно з додатком 1.

2. Затвердити Перелік соціальних послуг, умови та порядок їх надання Хмельницьким міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у новій редакції згідно з додатком 2.

3. Затвердити Структуру та граничну чисельність працівників Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у новій редакції згідно з додатком 3.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення п’ятої сесії міської ради від 16.03.2016р. №18 «Про затвердження Положення про Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), його структури, граничної чисельності та Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання у нових редакціях та втрату чинності рішень міської ради».

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 190 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 222 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 166 КБ
Формат: pdf