Рішення міської ради

Про затвердження переліку об’єктів (будівель, споруд, приміщень), які перебувають у власності територіальної громади м.Хмельницького та знаходяться на балансі управління молоді та спорту та підпорядкованих йому комунальних підприємств, організацій (устано

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять першої сесії

№26 від 11.04.2018 р.

 

Про затвердження переліку об’єктів (будівель, споруд, приміщень), які перебувають у власності територіальної громади м.Хмельницького та знаходяться на балансі управління молоді та спорту та підпорядкованих йому комунальних підприємств, організацій (установ, закладів)

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою впорядкування обліку та балансової належності об’єктів (будівель, споруд, приміщень), які перебувають у власності територіальної громади м.Хмельницького, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік об’єктів (будівель, споруд, приміщень), які перебувають у власності територіальної громади м.Хмельницького та знаходяться на балансі управління молоді та спорту та підпорядкованих йому комунальних підприємств, організацій (установ, закладів), згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник та управління молоді та спорту.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 139 КБ
Формат: pdf