Рішення виконавчого комітету

"Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади та втрату чинності рішення виконкому"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22.07.2021 №723

Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади та втрату чинності рішення виконкому

Розглянувши звернення Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс», керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.08 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 30.07.10 № 259 «Про затвердження Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів», враховуючи розроблені Державним підприємством «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» норми надання послуг з вивезення побутових відходів та середню щільність відходів, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити норми надання послуг з вивезення побутових відходів та середню щільність відходів на території Хмельницької міської територіальної громади згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 22.09.2016 року № 673 «Про затвердження норм надання послуг з вивезення  побутових відходів у м. Хмельницькому та втрату чинності рішення виконкому»

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  М. Ваврищука.

Міський голова О. СИМЧИШИН