Рішення міської ради

Про затвердження містобудівної документації «Коригування (внесення змін) генерального плану м.Хмельницький»

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять третьої сесії

№6 від 29.12.2022 р.

 

Про затвердження містобудівної документації «Коригування (внесення змін) генерального плану м.Хмельницький»

 

Розглянувши текстові та графічні матеріали містобудівної документації «Коригування (внесення змін) генерального плану м.Хмельницький», розробленої товариством з обмеженою відповідальністю «КАЙЛАС-К» відповідно до договору №18 від 22.09.2021р., укладеного з управлінням архітектури та містобудування, з метою визначення принципових рішень розвитку, планування, забудови та іншого використання території м.Хмельницького, пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи діючі з 01.10.2019р. державні будівельні норми ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій», керуючись законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про основи містобудування», «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінетів Міністрів України від 01.09.2021 №926 «Про затвердження порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», рішенням міської ради від 16.03.2016 №4 «Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2016 рік», від 23.12.2020р. №10 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Хмельницької міської територіальної громади на 2021 рік», від 31.05.2017 №2 «Про затвердження Стратегії розвитку міста Хмельницького до 2025 року, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити містобудівну документацію «Коригування (внесення змін) генерального плану м. Хмельницький», розроблену товариством з обмеженою відповідальністю «КАЙЛАС-К».

2. Управлінню архітектури та містобудування забезпечити доступність матеріалів шляхом їх розміщення на офіційному веб-сайті міської ради, а також у загальнодоступному місці, крім інформації з обмеженим доступом, відповідно до законодавства.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука та управління архітектури та містобудування.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН