Проекти рішень міської ради

Про затвердження містобудівної документації «Історико-архітектурного опорного плану м. Хмельницький з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам'яток та історичних ареалів»

Про затвердження містобудівної документації «Історико-архітектурного опорного плану м. Хмельницький з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам'яток та історичних ареалів»

Розглянувши текстові та графічні матеріали містобудівної документації «Історико-архітектурного опорного плану м. Хмельницький з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам'яток та історичних ареалів» та пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про охорону культурної спадщини», «Про місцеве самоврядування в Україні», постановами Кабінету Міністрів України від 26.07.2001 № 878 «Про затвердження Списку історичних населених місць України», від 13.03.2002 № 318 «Про затвердження Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць», від 03.07.2006 № 909 «Про затвердження Порядку визнання населеного місця історичним», наказами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», від 02.06.2011 № 64 «Про затвердження Порядку розроблення історико-архітектурного опорного плану населеного пункту», рішеннями міської ради від 16.03.2016 № 4 «Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2016 рік», від 31.05.2017 № 2 «Про затвердження Стратегії розвитку міста Хмельницького до 2025 року та Плану дій з реалізації Стратегії розвитку міста Хмельницького на 2017-2020 роки», міська рада

                     

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити містобудівну документацію «Історико-архітектурний опорний план м. Хмельницький з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам'яток та історичних ареалів», розроблену підприємством об'єднання громадян «Інститут культурної спадщини» Всеукраїнської Ради з охорони культурної спадщини України.

2. Управлінню архітектури та містобудування забезпечити доступність матеріалів шляхом їх розміщення на офіційному веб-сайті міської ради, а також у загальнодоступному місці, крім інформації з обмеженим доступом, відповідно до законодавства.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка та управління архітектури та містобудування.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова                                                                                                 О. СИМЧИШИН