Рішення міської ради

Про затвердження Лаврентія А.С. на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та про умови оплати праці Лаврентія А.С.

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення першої сесії

№17 від 02.12.2010 р.

 

 

Про затвердження Лаврентія А.С. на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та про умови оплати праці Лаврентія А.С.

 

У відповідності до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, Закону України “Про державну службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів", постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.94 р. №414 "Про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці", та враховуючи результати таємного голосування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити з 02 грудня 2010 року Лаврентія Анатолія Степановича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2. Присвоїти з 02 грудня 2010 року заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лаврентію Анатолію Степановичу 7 (сьомий) ранг посадової особи місцевого самоврядування.

3. Встановити з 02 грудня 2010 року заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лаврентію Анатолію Степановичу наступні надбавки:

3.1. надбавку до посадового окладу за 7 (сьомий) ранг посадової особи місцевого самоврядування;

3.2. надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років;

3.3. надбавку у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці, - в розмірі 10 % посадового окладу.

4. Надавати заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лаврентію А.С. матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, в розмірі середньомісячної заробітної плати, щорічно; допомогу на оздоровлення, в розмірі середньомісячної заробітної плати, щорічно при виході у відпустку.

5. Преміювання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лаврентія А.С. здійснювати в межах коштів, передбачених на преміювання, та в межах економії коштів на оплату праці в розмірах, визначених розпорядженням міського голови для працівників виконавчого апарату.

 

Міський голова С. Мельник