Рішення міської ради

Про затвердження Комплексної програми «Піклування» в Хмельницькій міській територіальній громаді на 2022-2026 роки

Іконка PDF Завантажити (545.45 КБ)

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення десятої сесії

№45 від 15.12.2021 р.

 

Про затвердження Комплексної програми «Піклування» в Хмельницькій міській територіальній громаді на 2022-2026 роки

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, з метою соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, малозабезпечених громадян Хмельницької міської територіальної громади, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Комплексну програму «Піклування» в Хмельницькій міській територіальній громаді на 2022-2026 роки (додається).

2. Управлінням міської ради, установам та організаціям забезпечити виконання заходів, передбачених Комплексною програмою «Піклування» в Хмельницькій міській територіальній громаді на 2022-2026 роки.

3. Відповідальним за виконання заходів щорічно до 1 жовтня при поданні бюджетних запитів на наступний рік, вносити пропозиції щодо потреб коштів на фінансування програми.

4. Фінансовому управлінню (Ямчук С.М.) передбачати в бюджеті міської територіальної громади та при уточненні видатки на реалізацію заходів програми.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 545 КБ
Формат: pdf