Рішення міської ради

Про затвердження договору про грант з НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення десятої сесії

№23 від 15.12.2021 р.

 

Про затвердження договору про грант з НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, з метою фінансування інвестиційного проекту «Підвищення енергетичної ефективності закладів бюджетної сфери», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити договір про грант №NMFCR-2020-138 від 15 жовтня 2021 року (згідно з додатком), укладений між Хмельницькою міською радою та Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО), зокрема, на наступних умовах:

1.1.1. мета залучення гранту – фінансування впровадження заходів інвестиційного проекту «Підвищення енергетичної ефективності закладів бюджетної сфери»;

1.1.2. розмір та валюта гранту – 700 000 євро (cімсот тисяч євро);

1.1.3. грант надається в євро та буде сплачуватися грантодавцем безпосередньо компаніям-постачальникам;

2. Уповноважити міського голову Симчишина Олександра Сергійовича вчиняти всі необхідні правочини та здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані з залученням гранту, з правом подавати та одержувати необхідні заяви, довідки та інші документи, підписувати документи, правочини, а також вчиняти всі інші дії, пов’язані із залученням гранту.

3. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.ШИНКАРУКА.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 3998 КБ
Формат: pdf