Рішення міської ради

Про затвердження договору про грант з НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової сорок п’ятої сесії

№7 від 25.09.2020 р.

 

Про затвердження договору про грант з НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою фінансування інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності систем водопостачання та водоочищення: Реконструкції каналізаційних насосних станцій №2,7,12 у місті Хмельницькому», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити договір про грант №NIP 1/19 від 31 грудня 2019 року (згідно з додатком), укладений між Хмельницькою міською радою та Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО), зокрема, на наступних умовах:

1.1. мета залучення гранту – фінансування впровадження заходів інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності систем водопостачання та водоочищення: Реконструкції каналізаційних насосних станцій №2,7,12 у місті Хмельницькому»;

1.2. розмір та валюта гранту – 160 000 євро (сто шістдесят тисяч євро);

1.3. грант надається в євро та буде сплачуватися грантодавцем безпосередньо компаніям-постачальникам.

2. Уповноважити міського голову Симчишина Олександра Сергійовича вчиняти всі необхідні правочини та здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані з залученням гранту, з правом подавати та одержувати необхідні заяви, довідки та інші документи, підписувати документи, правочини, а також вчиняти всі інші дії, пов’язані із залученням гранту.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН