Рішення міської ради

Про затвердження договору про грант з НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тринадцятої сесії

№12 від 22.03.2017 р.

 

 

Про затвердження договору про грант з НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту

 

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою фінансування інвестиційного проекту "Підвищення енергетичної ефективності закладів бюджетної сфери міста Хмельницького", керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити договір про грант №ESC/E5P 2/16 від 27 грудня 2016 року (згідно з додатком), укладений між Хмельницькою міською радою та Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО), зокрема, на наступних умовах:

1.1. мета залучення гранту – фінансування впровадження заходів інвестиційного проекту "Підвищення енергетичної ефективності закладів бюджетної сфери міста Хмельницького";

1.2. розмір та валюта гранту – 200 000 євро (двісті тисяч євро);

1.3. грант надається в євро та буде сплачуватися грантодавцем безпосередньо компаніям-постачальникам.

2. Уповноважити міського голову Симчишина Олександра Сергійовича вчиняти всі необхідні правочини та здійснювати всі передбачені чинним законодавством України дії, пов’язані з залученням гранту, з правом подавати та одержувати необхідні заяви, довідки та інші документи, підписувати документи, правочини, а також вчиняти всі інші дії, пов’язані із залученням гранту.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.Симчишин