Рішення міської ради

Про затвердження Черевченко Л.П. на посаді керуючої справами виконавчого комітету та про умови оплати праці Черевченко Л.П.

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення першої сесії

№22 від 02.12.2010 р.

 

 

Про затвердження Черевченко Л.П. на посаді керуючої справами виконавчого комітету та про умови оплати праці Черевченко Л.П.

 

У відповідності до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України  “Про службу в органах місцевого самоврядування”, Закону України “Про державну службу”,  постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів", постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.94 р. №414 "Про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці", та враховуючи результати таємного голосування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити з 02 грудня 2010 року Черевченко Людмилу Петрівну на посаді керуючої справами виконавчого комітету.

2. Встановити з 02 грудня 2010 року керуючій справами виконавчого комітету Черевченко Людмилі Петрівні наступні надбавки:

2.1. надбавку до посадового окладу за раніше присвоєний 7 (сьомий) ранг посадової особи місцевого самоврядування;

2.2. надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років;

2.3. надбавку у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці, - в розмірі 10 % посадового окладу;

2.4. надбавку за вислугу років в розмірі 30 % до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

3. Надавати керуючій справами виконавчого комітету Черевченко Л.П. матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, в розмірі середньомісячної заробітної плати, щорічно; допомогу на оздоровлення, в розмірі середньомісячної заробітної плати, щорічно при виході у відпустку.

4. Преміювання керуючої справами виконавчого комітету Черевченко Л.П. здійснювати в межах коштів, передбачених на преміювання, та в межах економії коштів на оплату праці в розмірах, визначених розпорядженням міського голови для працівників виконавчого апарату.

5. Вважати таким, що втратило чинність рішення першої сесії Хмельницької міської ради від 18.07.2006 року № 15 “Про затвердження Черевченко Л.П. на посаді керуючої справами виконавчого комітету та про умови оплати праці Черевченко Л.П.”

 

Міський голова  С.Мельник