Рішення міської ради

Про застосування понижуючого коефіцієнту до ставок земельного податку та орендної плати в І кварталі 2011 року

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№32 від 15.12.2010 р.

 

 

Про застосування понижуючого коефіцієнту до ставок земельного податку та орендної плати в І кварталі 2011 року

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, з метою створення сприятливих умов для функціонування і розвитку бізнес - середовища в місті Хмельницькому, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Законом України “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Застосувати в І кварталі 2011 року понижуючий коефіцієнт 0,47 до ставок земельного податку та орендної плати за земельні ділянки:

2. Застосування понижуючого коефіцієнту зазначене в п.1 цього рішення, розповсюджується на власників, користувачів та орендарів земельних ділянок, які здійснюють сплату земельного податку, орендної плати за земельні ділянки, згідно обрахованої нормативної грошової оцінки, затвердженої рішенням міської ради за виключенням земельних ділянок, на яких розміщені ринки, торгові ряди та торгові майданчики.

3. Рішення набирає чинності з 1 січня 2011 року.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  С. Мельник