Рішення міської ради

Про визнання переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Хмельницький»

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев'ятої сесії

№89 від 20.10.2021 р.

 

 

Про визнання переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Хмельницький»

 

На підставі протоколу засідання конкурсної комісії з вибору керуючої компанії індустріального парку «Хмельницький» з визначення переможця конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Хмельницький» від 21.09.2021 року №3, з метою забезпечення функціонування та максимально ефективного облаштування території індустріального парку «Хмельницький», розглянувши пропозицію міського голови О.Симчишина, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про індустріальні парки», в рамках Програми створення та розвитку індустріального парку «Хмельницький», Концепції індустріального парку «Хмельницький», на виконання рішень сесії міської ради від 09.10.2019 року №13 «Про організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Хмельницький», від 21.04.2021 року №46 «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 09.10.2019 року №13 «Про організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Хмельницький», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визнати переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Хмельницький» ТОВ «Керуюча компанія «Міський індустріальний парк Хмельницького».

2. Протягом 10 днів з дня прийняття даного рішення укласти з переможцем конкурсу - ТОВ «Керуюча компанія «Міський індустріальний парк Хмельницького» договір про створення та функціонування індустріального парку.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально- економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН