Проекти рішень міської ради

Про визначення уповноваженого органу для прийняття рішення щодо взяття внутрішньо переміщених осіб на облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання

 

Про визначення уповноваженого органу для прийняття рішення щодо взяття внутрішньо переміщених осіб на облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022р. №495 «Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житловим кодексом України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Уповноважити відділ обліку та розподілу житлової площі приймати рішення про взяття внутрішньо переміщених осіб на облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання, або про відмову у взятті на такий облік.

2. Завідувачу відділу обліку та розподілу житлової площі або особі, яка виконує обов’язки завідувача відділу, для взяття внутрішньо переміщених осіб на облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання, приймати накази та здійснювати реєстрацію заяв внутрішньо переміщених осіб за формою встановленою наказом Держжитлокомунгоспу від 14 травня 2004р. №98.

3. Завідувачу відділу обліку та розподілу житлової площі підготувати та внести на розгляд сесії міської ради зміни до положення про відділ обліку та розподілу житлової площі.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю.Сабій, відділ обліку та розподілу житлової площі.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН