Рішення міської ради

Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради та втрату чинності рішень міської ради

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№37 від 20.09.2017 р.

 

Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради та втрату чинності рішень міської ради

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету та звернення управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради, з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України переліку адміністративних послуг, які надаються через управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради, керуючись Законами України «Про адміністративні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити перелік адміністративних послуг, які надаються через управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради згідно з додатком.

2. Визнати такими, що втратили чинність рішення міської ради від 05.03.2014 №22 «Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради та втрату чинності рішень сесій Хмельницької міської ради», від 04.03.2015 №19 «Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр Надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради», від 15.07.2015 №10 «Про внесення доповнень до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради».

3. Суб’єктам надання адміністративних послуг затвердити та подати до управління адміністративних послуг оновлені відповідно до вимог чинного законодавства інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю.Сабій та начальника управління адміністративних послуг О.Хохлова.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 285 КБ
Формат: pdf