Проекти рішень міської ради

Про визначення місця складування, збереження та використання ґрунту

 

Про визначення місця складування, збереження та використання ґрунту

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування та охорони навколишнього природного середовища та клопотання управління капітального будівництва, департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, земельних відносин, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Законом України “Про землеустрій”, Законом України “Про охорону земель”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Місцем складування для тимчасового збереження знятого шару ґрунту із земельної ділянки по вул.Прибузькій,5/1А, загальною площею 2,5200 га, кадастровий номер №6810100000:01:002:0004, цільове призначення: 03.01 для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування (під будівництво Палацу спорту) — землі житлової та громадської забудови, визначити прилеглі території, які межують з даною земельною ділянкою та знаходяться у власності територіальної громади міста Хмельницького, в особі Хмельницької міської ради.

2. Управлінню капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів використати знятий шар ґрунту для благоустрою території об’єкта  будівництва.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління капітального будівництва.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин