Проекти рішень виконавчого комітету
Про введення до штатних розписів закладів дошкільної освіти м. Хмельницького додаткових посад
![application/msword Іконка документу Microsoft Office](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Про введення до штатних розписів закладів дошкільної освіти м. Хмельницького додаткових посад
Розглянувши пропозицію депутата міської ради Ярової Анастасії Вікторівни, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозиції про:
1.1. Введення у штатні розписи закладів дошкільної освіти міста Хмельницького з 01.11.2020 року додаткових посад:
1.1.1. вчитель-дефектолог – по 1 штатній одиниці, у закладах дошкільної освіти, де кількість дітей з особливими освітніми потребами 12 і більше за рахунок коштів бюджету міста Хмельницького.
1.1.2. практичний психолог – по 1 штатній одиниці, у закладах дошкільної освіти, де кількість дітей з особливими освітніми потребами 15 і більше за рахунок коштів бюджету міста Хмельницького.
1.1.3. вчитель-логопед – по 1 штатній одиниці, у закладах дошкільної освіти, де кількість дітей з особливими освітніми потребами 15 і більше за рахунок коштів бюджету міста Хмельницького.
1.2. Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради забезпечити затвердження штатних розписів закладів дошкільної освіти міста Хмельницького з відповідними змінами.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.
Міський голова О. СИМЧИШИН