Рішення міської ради

Про встановлення пільги Хмельницькому благодійному фонду "Хесед Бешт" по сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в 2017 році

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тринадцятої сесії

№3 від 22.03.2017 р.

 

Про встановлення пільги Хмельницькому благодійному фонду "Хесед Бешт" по сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в 2017 році

 

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись ст.266.4.2. Податкового кодексу України, ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити пільгу Хмельницькому благодійному фонду "Хесед Бешт" по сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а саме: звільнити його від сплати податку в 2017 році за нерухоме майно по вул.Подільській,38, кв.35.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.Симчишин

 

 

ВИСНОВОК

на звернення Хмельницького благодійного фонду "Хесед Бешт" щодо встановлення пільги по сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в 2017 році

 

Хмельницький благодійний фонд "Хесед Бешт" є неприбутковою організацією та існує виключно за рахунок благодійних внесків спонсорів, умовами яких є повне використання надходжень на потреби отримувачів благодійної допомоги. В фонді працює 110 співробітників. Фонд займається благодійною діяльністю, яка направлена на покращення матеріального та морального стану людей похилого віку, дітей, інвалідів, соціально незахищених верств населення, розвитком єврейської культури, збереженням культурної спадщини та історико-культурного середовища в 97 населених пунктах Хмельницької та Тернопільської областей та обслуговує 5000 підопічних фонду.

Під патронатом Фонду здійснюються програми: "Догляд на дому", "Харчування ", "Медицина" ,"Прокат реабілітаційного обладнання", "Денний центр", "Робота з групами ризику", впроваджуються програми культурно-освітньої спрямованості.

Згідно акту обстеження, житлове приміщення по вул.Подільській,38 кв.35 використовується для надання консультативно-реабілітаційної допомоги малозахищеним та вразливим верствам населення з метою їх соціальної реабілітації, емоціональної та психологічної підтримки.

Оскільки нерухоме майно організації використовується тільки для забезпечення благодійної діяльності та має соціальну направленість, Хмельницький благодій Фонд "Хесед Бешт" просить розглянути питання щодо звільнення фонду від сплати податку на нерухоме майно - житлове приміщення площею 29,4 кв.м., яке є власністю фонду і знаходиться за адресою: м.Хмельницький, вул.Подільська,38, кв.35.

Відповідно до рішення 52-ї сесії №52 від 08.04.2015 року та 4-ї сесії від 27.01.2016 року №56 Хмельницький благодійний фонд "Хесед Бешт" було звільнено від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в 2015 – 2016 роках. Сума наданої пільги за 2015 рік склала 280,65 грн., за 2016 рік – 405,13 грн.

Сума податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, яку належить сплатити фонду в2017 році, розрахунково становить 470,40 гривень.

 

Начальник фінансового управління С.Ямчук