Рішення міської ради

Про встановлення надбавки за вислугу років заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Прокопцю І.Ю.

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення шістнадцятої сесії

№48 від 11.04.2012 р.

 

 

Про встановлення надбавки за вислугу років заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Прокопцю І.Ю.

 

Розглянувши подання секретаря міської ради В. Лескова, в зв’язку з набуттям 03 березня 2012 року заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Прокопцем І.Ю. права на встановлення надбавки за вислугу років (стаж служби в органах місцевого самоврядування станом на 03.03.2012 року становить10 років) та керуючись ст.21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, ст.33 Закону України “Про державну службу”, пунктами 3 та 6 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 03 березня 2012 року заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ПРОКОПЦЮ Івану Юрійовичу надбавку за вислугу років в розмірі 20% до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

 

Міський голова С. Мельник