Проекти рішень міської ради

Про встановлення дитячо-юнацькій спортивній школі №1 та спортивно-культурному центру «Плоскирів» пільги по сплаті земельного податку в травні-грудні 2019 року

 

Про встановлення дитячо-юнацькій спортивній школі №1 та спортивно-культурному центру «Плоскирів» пільги по сплаті земельного податку в травні-грудні 2019 року

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету та звернення дитячо-юнацької  спортивної  школи №1 та спортивно-культурного центру «Плоскирів» щодо надання пільг по сплаті земельного податку в 2019 році, керуючись ст.284 Податкового кодексу України та ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити  пільги по сплаті земельного податку в травні-грудні 2019 року:

1.1. дитячо-юнацькій спортивній школі №1 за користування  футбольним полем по вул.Спортивній,17  та приміщеннями роздягалень, які надаються в погодинне тимчасове безоплатне користування  міській громадській організації «Дитячо-юнацький футбольний клуб «Поділля» для проведення тренувань та змагань з футболу;

1.2. спортивно-культурному центру «Плоскирів» за користування футбольним полем по вул.Курчатова, 90 та приміщеннями роздягалень, які надаються в погодинне тимчасове безоплатне користування міській громадській організації «Дитячо-юнацький футбольний клуб «Поділля» для проведення тренувань та змагань з футболу.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.Симчишин

 

ВИСНОВОК

на звернення дитячо-юнацької спортивної школи №1 та спортивно-культурного центру «Плоскирів» щодо надання пільг по сплаті земельного податку в 2019 році

Згідно ст.282.1.4. Податкового кодексу України  ДЮСШ №1 як заклад фізичної культури і спорту, який повністю утримується за рахунок  коштів міського бюджету, звільнено від сплати земельного податку.

СКЦ «Плоскирів» рішенням 27-ї сесії міської ради від 14.12.2018 року №2 «Про встановлення пільги щодо сплати земельного податку для комунальних підприємств міста у 2019 році» звільнено від сплати земельного податку.

Проте, у відповідності до ст.284.2, якщо платник податку, який користується пільгою по сплаті земельного податку, надає в оренду (тимчасове користування) земельні ділянки, окремі  будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки сплачується на загальних підставах.

Рішенням 29-ї сесії міської ради від 13.02.2019 року №13 ДЮФК «Поділля» надається в погодинне тимчасове безоплатне користування футбольні поля по вул.Спортивній,17 та вул.Курчатова,90, а також приміщення роздягалень для проведення тренувань та змагань з футболу.

Розрахункова сума земельного податку за користування стадіоном по вул.Спортивній,17 для ДЮФК «Поділля» в день складає в середньому 90,0 гривень.

ДЮСШ №1 та СКЦ «Плоскирів» звертаються з проханням про звільнення від сплати земельного податку за футбольні поля та приміщення  роздягалень, які надаються в погодинне тимчасове безоплатне користування   ДЮФК «Поділля»  в 2019 році.

Згідно ст.284.1. органи місцевого самоврядування встановлюють ставки земельного податку та пільги щодо земельного податку, що сплачується на відповідній території.

 

Начальник фінансового управління С.Ямчук