Проекти рішень міської ради

Про встановлення дитячо-юнацькій спортивній школі №1 пільги по сплаті земельного податку в січні-грудні 2020 року

 

Про встановлення дитячо-юнацькій спортивній школі №1 пільги по сплаті земельного податку в січні-грудні 2020 року

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету та звернення дитячо-юнацької  спортивної школи №1 щодо  надання пільги по сплаті земельного податку в 2020 році, керуючись ст.284 Податкового кодексу України та ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити  пільгу по сплаті земельного податку в січні – грудні 2020 року дитячо-юнацькій спортивній школі №1 за користування спортивним полем та приміщеннями роздягалень по вул.Спортивній,17, які надаються в погодинне тимчасове безоплатне користування міській громадській організації «Дитячо-юнацький футбольний клуб «Поділля» для проведення тренувань та змагань з футболу.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

ВИСНОВОК

на звернення дитячо-юнацької спортивної школи №1 про надання пільги по сплаті земельного податку в 2020 році

Згідно ст.282.1.4. Податкового кодексу України дитячо-юнацька спортивна школа №1 як заклад фізичної культури і спорту, який повністю утримується за рахунок коштів міського бюджету,  звільнено від сплати земельного податку.

Проте, у відповідності до ст.284.2, якщо платник податку, який користується пільгою по сплаті земельного податку, надає в оренду (тимчасове користування) земельні ділянки, окремі  будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки сплачується на загальних підставах.

Рішенням 29-ї сесії міської ради від 13.02.2019 року №13 ДЮФК «Поділля» надається в погодинне тимчасове безоплатне користування футбольне поле по вул.Спортивній,17, а також приміщення роздягалень для проведення тренувань та змагань з футболу. 

Розрахункова сума земельного податку за користування стадіоном по вул.Спортивній,17 для дитячо-юнацького футбольного клубу «Поділля» в день складає в середньому 100,0 гривень.

ДЮСШ №1 звертаються з проханням про звільнення від сплати земельного податку за футбольне поле та приміщення роздягалень, які надаються в погодинне тимчасове безоплатне користування ДЮФК «Поділля» в 2020 році.

Рішенням 13-ї сесії Хмельницької міської ради від 17.04.2019 року №6 дитячо-юнацькій спортивній школі №1 аналогічна пільга по сплаті земельного податку надавалася на травень – грудень 2019 року.

Згідно ст.284.1. органи місцевого самоврядування встановлюють ставки земельного податку та пільги щодо земельного податку, що сплачується на відповідній території.

 

Начальник фінансового управління С.Ямчук