Рішення міської ради

Про внесення змін в рішення п'ятдесятої сесії міської ради від 27.05.2015р. №55

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тринадцятої сесії

№7 від 22.03.2017 р.

 

Про внесення змін в рішення п'ятдесятої сесії міської ради від 27.05.2015р. №55

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами та комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції, керуючись рішенням тридцять п'ятої сесії міської ради від 28.04.2010р. №31 «Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» в новій редакції, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни в рішення п’ятдесятої сесії міської ради від 27.05.2015р. №55 «Про створення комісії по визначенню кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького»»:

1.1. виключити зі складу комісії по визначенню кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» Дупляк Тетяну Василівну, Єсюніна Сергія Миколайовича. Монастирського Дениса Анатолійовича;

1.2. включити до складу комісії по визначенню кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького»:

Волик Вікторію Леонтіївну - завідувача загального відділу Хмельницької міської ради;

Губай Світлану Василівну - заступника директора департамент освіти та науки Хмельницької міської ради;

Миколаїва Романа Дмитровича - директора департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин