Рішення міської ради

Про внесення змін в рішення міської ради від 17.04.2019 №99 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу з відбору інвесторів-забудовників на проведення робіт із надбудов та реконструкції будівель комунальної власності та затвердження склад

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять п’ятої сесії

№87 від 11.12.2019 р.

 

Про внесення змін в рішення міської ради від 17.04.2019 №99 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу з відбору інвесторів-забудовників на проведення робіт із надбудов та реконструкції будівель комунальної власності та затвердження складу конкурсної комісії з відбору інвесторів-забудовників»

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та депутата Хмельницької міської ради Л.Головко, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення тридцятої сесії Хмельницької міської ради від 17.04.2019 №99, а саме:

1.1 Викласти додаток 1 «Положення про порядок проведення конкурсів з відбору інвесторів-забудовників на проведення робіт із надбудов та реконструкції будівель комунальної власності» у новій редакції (додаток 1).

1.2. Викласти додаток 2 «Склад конкурсної комісії з відбору інвесторів-забудовників на проведення робіт із надбудов та реконструкції будівель комунальної власності» у новій редакції (додаток 2).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління архітектури та містобудування.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 208 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 167 КБ
Формат: pdf