Проекти рішень міської ради

Про внесення змін в рішення двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”

 

Про внесення змін в рішення двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, а саме:

1.1. замінивши в п.3 слова «Здійснювати передачу об'єктів комунальної власності в тимчасове безоплатне користування, крім передачі міським комунальним підприємствам, установам, організаціям, на підставі рішення сесії міської ради та на строк не більше 2 років.» на слова «Не передавати об'єкти комунальної власності в тимчасове безоплатне користування.»

1.2. виключити в додатку 1 до рішення:

1.2.1. в п.1.1. слова «передача в тимчасове безоплатне користування об'єктів комунальної власності (крім передачі міським комунальним підприємствам, установам, організаціям)»;

1.2.2. в п.1.2. слова «про передачу міським комунальним підприємствам, установам, організаціям об'єктів комунальної власності в тимчасове безоплатне користування»;

1.2.3. в п.2.1. слова «готує проекти рішень виконавчого комітету та міської ради про передачу в тимчасове безоплатне користування об'єктів комунальної власності».

 2. Доручити управлінню праці та соціального захисту населення провести інвентаризацію громадських, благодійних, релігійних формувань, які користуються приміщеннями міської комунальної власності, створити реєстр громадських формувань інвалідів та ветеранів та надавати висновки щодо діяльності громадських формувань, які будуть враховуватись при передачі приміщень в оренду.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин