Рішення міської ради

Про внесення змін в п.25 додатку 3 рішення сімнадцятої сесії міської ради від 02.04.2008 р. №24 “Про порядок найменування або перейменування площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельни

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять третьої сесії

№39 від 17.12.2008 р.

 

Про внесення змін в п.25 додатку 3 рішення сімнадцятої сесії міської ради від 02.04.2008 р. №24 “Про порядок найменування або перейменування площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького”

 

Розглянувши пропозицію депутата міської ради В.Івашка, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в п.25 додатку 3 рішення сімнадцятої сесії міської ради від 02.04.2008 р. №24 “Про порядок найменування або перейменування площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького”, замінивши слово “Будьоного” на “Будьонного”.

2. Комунальному підприємству “Хмельницькінфоцентр” внести відповідні зміни до Реєстру площ, проспектів, вулиць провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С.Мельник