Рішення міської ради

Про внесення змін в додаток до рішення одинадцятої сесії міської ради від 25.01.2017 №81

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№108 від 23.12.2020 р.

 

Про внесення змін в додаток до рішення одинадцятої сесії міської ради від 25.01.2017 №81

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, пропозицію постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації, з метою приведення у відповідність структури Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, перерозподілу функцій та повноважень структурних підрозділів та відділів Департаменту, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Викласти в новій редакції Положення про Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, яке затверджено рішенням Хмельницької міської ради від 25.01.2017 №81.

2. Затвердити нову редакцію Положення про Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, згідно з додатком, яку доручити підписати в.о. директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Балабуст Надії Юріївні.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 245 КБ
Формат: pdf