Рішення міської ради

Про внесення змін в додаток до рішення 34-ої сесії міської ради від 31.03.2010р. №5

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дванадцятої сесії

№11 від 09.11.2011 р.

 

 

Про внесення змін в додаток до рішення 34-ої сесії міської ради від 31.03.2010р. №5

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, у зв'язку зі змінами, внесеними в законодавство України та з метою здійснення ефективного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства і Правил благоустрою території м. Хмельницького, затверджених рішенням 24-ї сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2009 р. № 7, керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про охорону навколишнього природного середовища”, “Про благоустрій населених пунктів”, Кодексом України про адміністративні правопорушення, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в додаток до рішення 34-ї сесії міської ради від 31.03.2010 р. №5 “Про затвердження Положення про управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста” згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О. Віннікова.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С. Мельник

 

Додаток

до рішення міської ради

від 09.11.2011 р. №11

Зміни до Положення

про управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста

1. Пункт 3.17. викласти в новій редакції: “Здійснює контроль за виконанням заходів фізичними та юридичними особами щодо приведення до належного санітарного стану територій об'єктів благоустрою міста шляхом проведення перевірок, а при наявності недоліків, вказує на них вищезазначеним особам.

2. Пункт 3.23. викласти в новій редакції: “Здійснює контроль за порядком та дотриманням термінів проведення робіт, пов'язаних з порушенням елементів об'єктів благоустрою м. Хмельницького, визначених нормативно-правовими актами”.

3. Пункт 3.24. викласти в новій редакції: “Веде реєстр місць проведення робіт, пов'язаних з порушенням елементів об'єктів благоустрою м. Хмельницького”.

4. В п.4.2. слова: “приписи по усуненню виявлених порушень” виключити.

5. Пункт 4.5. викласти в новій редакції: “Здійснювати в межах своєї компетенції контроль за дотриманням законодавства в сфері благоустрою населених пунктів. Складати акти перевірок щодо дотримання Правил благоустрою території м. Хмельницького, вказуючи на виявлені недоліки та визначаючи строки їх усунення”.

 

Секретар міської ради В. Лесков

Начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста О. Райчук