Проекти рішень міської ради

Про внесення змін в додаток до рішення 17 сесії Хмельницької міської ради від 20.09.2017 №7 та викладення його в новій редакції

 

Про внесення змін в додаток до рішення 17 сесії Хмельницької міської ради від 20.09.2017 №7  та викладення його в новій редакції

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету міської ради, з метою єдиного підходу виконавчих органів Хмельницької міської ради до виконання повноважень з питань охорони праці і умов праці, керуючись Законом України «Про охорону праці», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в додаток до рішення 17 сесії Хмельницької міської ради від 20.09.2017р. №7  «Про затвердження в новій редакції Положення про управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради», а саме:

1.1. Підпункти 3.2, 3.3 виключити.

1.2. Підпункт 3.4 викласти в новій редакції: «здійснює контроль за забезпеченням соціального захисту працівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності».

1.3. Викласти Положення про управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради в новій редакції,  яке доручити підписати начальнику управління праці та соціального захисту населення С.ВОРОНЕЦЬКОМУ (додається).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 211 КБ
Формат: pdf