Рішення міської ради

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 20.09.2017 №28 «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення масових заходів у місті Хмельницькому»

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення десятої сесії

№48 від 15.12.2021 р.

 

 

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 20.09.2017 №28 «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення масових заходів у місті Хмельницькому»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, комісії з питань бюджету, фінансів та децентралізації, з метою врегулювання порядку проведення масових заходів у місті Хмельницькому, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до рішення міської ради від 20.09.2017 №28 «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення масових заходів у місті Хмельницькому», а саме:

1.1. Викласти підпункт 4.2.5. пункту 4.2 в наступній редакції: «вносить єдиним платежем на спеціальний рахунок управління культури і туризму міської ради плату в розрахунку 0,5 відсотків від розміру мінімальної заробітної плати, що встановлена законодавством на момент надання погодження, за 1 м2 розміщених Об’єктів за кожен день терміну проведення Заходу.

У випадку, якщо на території міста захід проводиться вперше, при розрахунку плати за договором застосовується коефіцієнт 0,5. Плата не справляється під час проведення сільськогосподарських ярмарків поза межами ринків.

У випадку, якщо захід проводиться більше 12-ти календарних днів, застосовується коефіцієнт 0,5.

У випадку, якщо площа Об’єкта становить більше 300 м2, застосовується коефіцієнт 0,5».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука та управління торгівлі.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова О. СИМЧИШИН