Рішення міської ради

Про внесення змін та доповнень до міської Програми «Здоров’я хмельничан»

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцятої сесії

№39 від 17.04.2019 р.

 

Про внесення змін та доповнень до міської Програми «Здоров’я хмельничан»

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету та постійної комісії з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до міської Програми «Здоров’я хмельничан», затвердженої рішенням міської ради №4 від 29.12.2016 «Про затвердження міської Програми «Здоров’я хмельничан» на 2017-2021 роки» із внесеними змінами та доповненнями, а саме:

1.1. пункт 10 розділу І «Паспорт програми» викласти в такій редакції: «Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього – 603771,6 тис.грн.»;

1.2. у розділі 6 «Перелік заходів комплексної міської Програми «Здоров’я хмельничан на 2017-2021 роки» пункти 1,3, 5-7 викласти у новій редакції (додається).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 310 КБ
Формат: pdf