Рішення міської ради

Про внесення змін і доповнень  до рішення міської ради від 26.05.2010 року №13

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№47 від 15.12.2010 р.

 

 

Про внесення змін і доповнень  до рішення міської ради від 26.05.2010 року №13

 

Розглянувши пропозицію депутата міської ради Перейми П.В., з метою створення сприятливих умов для провадження підприємницької діяльності, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні",  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в пункт 2 рішення міської ради від 26.05.2010 року №13 "Про затвердження Порядку розміщення на території м. Хмельницького малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності", замінивши слова: "начальника управління житлово-комунального господарства О. Шаповала" на слова: "начальника управління торгівлі В. Москалюк".

2. Внести зміни в Порядок розміщення на території м. Хмельницького малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності, замінивши:

2.1. в пункті 2.10 слова: "управління житлово-комунального господарства (далі – управління ЖКГ)" на слова: "управління торгівлі";

2.2. в пунктах 2.11, 2.14, 2.17, 4.3, 4.4, 4.6. слова: "управління ЖКГ" на слова: "управління торгівлі".

3. Доповнити пункт 2.4. після слів: "схема прив’язки малої архітектурної форми" словами: "погоджена з управлінням архітектури та містобудування і управлінням житлово-комунального господарства".

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О. Віннікова та заступника міського голови І. Ковальчук.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємництва.

 

Міський голова  С.Мельник