Рішення міської ради

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста виконавчого комітету Хмельницької міської ради, затвердженого рішенням шістнадцятої сесії міської ради №29 від 12.07.2017р., та затвердження Статуту в новій

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення вісімнадцятої сесії

№7 від 25.10.2017 р.

 

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста виконавчого комітету Хмельницької міської ради, затвердженого рішенням шістнадцятої сесії міської ради №29 від 12.07.2017р., та затвердження Статуту в новій редакції

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Статуту комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста виконавчого комітету Хмельницької міської ради, затвердженого рішенням шістнадцятої сесії міської ради №29 від 12.07.2017р., доповнивши пункт 2.2 розділу 2 абзацом наступного змісту:

«- утримання громадських вбиралень, розміщених на земельних ділянках, які перебувають в користуванні комунального підприємства».

2. Затвердити Статут комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста виконавчого комітету Хмельницької міської ради в новій редакції, яку доручити підписати директору комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста виконавчого комітету Хмельницької міської ради М.Дроздову, згідно з додатком.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука та управління житлово-комунального господарства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 209 КБ
Формат: pdf