Рішення міської ради

Про внесення змін до складу адміністративної комісії Хмельницької міської ради

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення шостої сесії

№45 від 27.04.2011 р.

 

 

Про внесення змін до складу адміністративної комісії Хмельницької міської ради

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись ст.5 Положення про адміністративні комісії Української РСР, затвердженого Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 09.03.1988 року № 5540-XI та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до складу адміністративної комісії міської ради, затвердженого рішенням другої сесії міської ради від 15.12.2010 №6 “Про затвердження складу адміністративної комісії міської ради”, а саме:

1.1. включити до складу адміністративної комісії Кізляра Олександра Олександровича – депутата міської ради, членом адміністративної комісії;

1.2. змінити слова: “Дзюблюк Тетяна Василівна - заступник голови комісії, начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста” на слова: “Дзюблюк Тетяна Василівна - заступник голови комісії, голова Хмельницької міської організації Українського товариства охорони природи”.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на секретаря міської ради В. Лескова.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Секретар міської ради В. Лесков