Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії міської ради від 30.04.2014 №14

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення вісімнадцятої сесії

№14 від 25.10.2017 р.

 

Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії міської ради від 30.04.2014 №14

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, з метою впорядкування обліку майна територіальної громади міста, в зв’язку із перейменуванням житлово-експлуатаційних контор міста, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення тридцять сьомої сесії міської ради від 30.04.2014 №14 “Про затвердження переліку об’єктів (будівель, споруд, приміщень), які перебувають у власності територіальної громади м.Хмельницького та знаходяться на балансі житлово-експлуатаційних контор м.Хмельницького”:

1.1. замінити в назві рішення та в пункті 1 рішення слова “житлово-експлуатаційних контор м.Хмельницького” на слова “комунальних підприємств - управляючих муніципальних компаній”;

1.2. замінити в додатку до рішення вираз “ЖЕК №1” на вираз “УМК “Центральна”, вираз “ЖЕК №2” на вираз “УМК “Проскурівська”, вираз “ЖЕК №3” на вираз “УМК “Південно-Західна”, вираз “ЖЕК №5” на вираз “УМК “Дубове”, вираз “ЖЕК №6” на вираз “УМК “Заріччя”, вираз “ЖЕК №7” на вираз “УМК “Озерна”.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин