Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014р. №9

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сорок четвертої сесії

№56 від 12.11.2014 р.

 

 

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014р. №9

 

Розглянувши пропозиції депутата міської ради Воронецького Словяна Ільковича та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014р. №9 «Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції - мешканцям м.Хмельницького, Порядку звільнення учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції – мешканців м.Хмельницького від сплати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій незалежно від форм власності житлового фонду та Порядку звільнення від сплати за харчування у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, дітей, батьки яких загинули під час участі у антитерористичній операції, дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції та дітей із сімей, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції», а саме:

1. В підпункті 3.1 пункту 3 додатку 1 слова «та члени їх сімей» замінити словами «або один із членів сім’ї учасника АТО».

2. Підпункт 6.3 пункту 6 додатку 1, підпункт 8.4 пункту 8 додатку 2 та підпункт 5.3 пункту 5 додатку 3 після слів «довідка» доповнити словами «або її копія».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Г.Давиденка.

 

Міський голова С.Мельник