Проекти рішень міської ради

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії Хмельницької міської ради від 17.06.2020 №27

 

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії Хмельницької міської ради від 17.06.2020 №27

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 «Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення сорок другої сесії Хмельницької міської ради від 17.06.2020 №27 «Про надання дозволу на передачу в суборенду частин нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Львівське шосе,14», змінивши в підпункті 1.3. пункту 1 слова «фізичній особі-підприємцю Цимбалістій Людмилі Павлівні» на слова «товариству з обмеженою відповідальністю «Хмельницька міська перша аптека».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука та управління комунального майна.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН