Проекти рішень міської ради

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії міської ради від 20.09.2017 №28 «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення масових заходів у місті Хмельницькому»

 

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії міської ради від 20.09.2017 №28 «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення масових заходів у місті Хмельницькому»

 

Розглянувши пропозицію міського голови О.Симчишина, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сімнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 20.09.2017 №28 «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення масових заходів у місті Хмельницькому» із внесеними змінами, а саме:

1.1. Замінити слова «у місті Хмельницькому» на слова «на території Хмельницької міської територіальної громади» у відповідних відмінках у назві та по тексту рішення.

1.2. Пункт 1.5. додатку до рішення викласти у новій редакції: «На період дії воєнного стану заборонити здійснення торгівлі піротехнічними засобами та їх використання на території Хмельницької міської територіальної громади».

2. Управлінню торгівлі, управлінню культури і туризму довести дане рішення до відома суб’єктам господарювання у сфері торгівлі, ресторанного господарства та розважальним закладам.

3. Хмельницькому міському комунальному підприємству «Муніципальна дружина» забезпечити взаємодію з правоохоронними органами з питань охорони правопорядку та дотримання вимог даного рішення.

4. Відповідальність за  виконання рішення покласти на заступника  міського голови М.Ваврищука, управління торгівлі, управлінню культури і туризму, Хмельницьке міське комунальне підприємство «Муніципальна дружина».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН