Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016р. №22

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№8 від 20.09.2017 р.

 

Про внесення змін до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016р. №22

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016р. №22 “Про затвердження Порядку визначення кандидатів на отримання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам м.Хмельницького на будівництво (реконструкцію) і придбання житла за рахунок коштів міського бюджету” виклавши пункт 1.3. Порядку у наступній редакції:

“Кандидатами на отримання кредиту можуть бути молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно, які згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов”.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник та управління молоді та спорту.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин