Проекти рішень міської ради

Про внесення змін до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016р. №17

 

Про внесення змін до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016р. №17

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016р. №17 «Про затвердження Положення про порядок розрахунку за надані пільги на послуги зв’язку, компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в електротранспорті, інших передбачених  законодавством пільг» зі змінами, а саме:

1.1. в пункт 5.5. розділу 5 «Порядок проведення розрахунків компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в електротранспорті в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду» додатку до рішення доповнити абзацом наступного змісту:

«На час дії воєнного стану, в період перебоїв в роботі пристроїв зчитування електронних квитків через відсутність мережі Internet, облік пільгових перевезень проводиться за допомогою паперових квитків з відповідною реєстрацією в журналах обліку.»

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення та заступника міського голови М.Кривака.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації, з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН