Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 26.06.2019 року №8 «Про затвердження Порядку часткового відшкодування участі місцевих товаровиробників у ярмарково-виставкових заходах з міського бюджету»

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сорок другої сесії

№16 від 17.06.2020 р.

 

Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 26.06.2019 року №8 «Про затвердження Порядку часткового відшкодування участі місцевих товаровиробників у ярмарково-виставкових заходах з міського бюджету»

 

З метою оптимізації механізму надання часткового відшкодування участі місцевих товаровиробників у ярмарково-виставкових заходах з міського бюджету, розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, лист управління економіки міської ради, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», в рамках Програми розвитку підприємництва міста Хмельницького на 2019-2021 роки, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сесії міської ради від 26.06.2019 року №8 «Про затвердження Порядку часткового відшкодування участі місцевих товаровиробників у ярмарково-виставкових заходах з міського бюджету», а саме:

1.1. підпункт 2 пункту 1.7 Порядку викласти у такій редакції: «2) рівень середньої заробітної плати працівників за останній звітний місяць відповідає законодавчо встановленому розміру мінімальної заробітної плати на відповідний рік з коефіцієнтом 1,5»;

1.2. пункт 8 інформаційного листа-заяви на отримання часткового відшкодування участі місцевих товаровиробників у ярмарково-виставкових заходах з міського бюджету додатку до Порядку часткового відшкодування участі місцевих товаровиробників у ярмарково-виставкових заходах з міського бюджету викласти у такій редакції: «розмір середньої заробітної плати працівників за останній звітний місяць, грн».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН